جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  قالب پرس منگنه

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قالب پرس منگنه P03

  10٫700 (CNY)

  قالب پرس منگنه P02

  10٫700 (CNY)

  قالب پرس منگنه P01

  10٫700 (CNY)

  قالب منگنه سایز 60

  34٫300 (CNY)

  قالب منگنه سایز 50

  22٫900 (CNY)

  قالب منگنه سایز 40

  22٫900 (CNY)

  قالب پرس منگنه

  قالب ابزاری است برای پرچ کردن و اتصال دو قسمت جدای یک پارچه، چرم یا محصول که به وسیله خیاطان و چرم دوزان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  در واقع استفاده از قالب و پرس باعث تمیزتر شدن کار و کاربرد آسان‌تر محصول می‌شود.

   

  قالب پرس دکمه برای چه محصولاتی کاربرد دارد؟

  از قالب پرس دکمه برای پرچ محصولات مختلفی استفاده می‌شود مانند:

  • زیرو رو پرچ
  • منگنه
  • دکمه چهارپارچه

  زیرو رو پرچ:برای پرچ آن‌ها که عمدتا در سه سایز 6، 9 ، 12 تولید می‌شوند از قالب‌های با سایز 6، 9، 12 استفاده می‌شود.

   

  خرید قالب پرس زیرو رو پرچ

   

  دکمه‌های چهارپارچه: این دکمه‌ها را در سایزهای مختلف نمره 3، میانه و سایز بزرگ تولید می‌کنند که برای پرچ دکمه نمره 3 از قالب سایز 10 میل، برای دکمه‌های میانه قالب سایز 12 ونیم و برای دکمه آلفا قالب سایز 15 نیاز دارید. البته دکمه های با سایز 17 هم در بازار موجود است.

  دکمه چهار پارچه‌ها در مدل‌های متنوع طرح دار و ساده تولید می‌شوند.

  البته نوع دیگری از دکمه‌های چهارپارچه موجود است به نام دکمه های نوزادی یا دکمه حلقه‌ایکه ترجیحا برای سهولت کار در پرچ آن‌ها از دستگاه‌های اتوماتیک استفاده می‌شود.

   

  خرید قالب پرس دکمه چهار پارچه

   

  منگنه:آخرین یراقی که در پرچ آن از قالب‌ها استفاده می‌کنیم منگنه‌ها هستند.

  منگنه‌ها سایزهای متنوعی دارند که از کوچک‌ترین سایز آنها که به اصطلاح p03 گفته می‌شود تا منگنه های p01، p02، p03 و p04،p06 و سایزهای بزرگتر مثل 18،23،26،30،32،35 تا سایزهای بزرگ 40، 50 و 60 که بر روی پرده و برخی پوشاک استفاده می‌شوند برای پرچ این دکمه‌ها، به قالب‌هایی در همین سایزهایی که اشاره کردیم نیاز دارید.

   

  نحوه استفاده از قالب پرس منگنه

  برای پرس محصول مورد نظر نیاز است که قالب را بر روی دستگاه پرس دکمه متصل کرده، محصول را بین دو قسمت قالب قرار داده و اهرم دستگاه پرس را به سمت پایین فشار دهید تا محصول مورد نظر شما پرس شود.

  البته نوع دیگر قالب‌ها هم قالب‌های دستی هستند. این قالب‌ها ظاهری بلند و کشیده با قطری کم دارند. قالب‌های دستی انواع مختلفی دارند که برای دکمه‌های چهار پارچه، زیرو رو پرچ و منگنه‌ها استفاده می‌شوند. برای مثال نام قالب دستی منگنه‌ها سمبه خورشیدی است.

  نحوه استفاده‌ از قالب دستی به این شکل است که قالب‌ را، بر روی محصول قرار می‌دهیم و با ضربه‌ای که از بالا با چکش به سمبه وارد می‌کنیم محصول پرچ می‌شود.

   

  خرید قالب پرس منگنه

  در این صفحه از فروشگاه دُرتابان که با نام تجاری NDT Group نیز شناخته می‌شود می‌توانید قالب پرس منگنه را در سایزهای 18، 23، 26، 40، 50 و 60 که از جنس فولاد ساخته شده‌اند را با قیمتی مناسب و با چند کلیک ساده تهیه کنید. تمام این محصولات ساخت کشور ایران هستند.