جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  سنبه (سمبه)

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس

  سمبه(سنبه)

  پک کامل سمبه در سایزهای 3، 4، 5، 6، 8، 9، 10، 11، 12، 13 ، 14، 19
  350,000 تومان

  سمبه چرم دوزی

  از مهم‌ترین ابزارهایی که مورد استفاده چرم دوزان است سمبه یا سنبه‌ها هستند.

  سنبه یا سمبه‌ها ابزاری کوچک اما بسیار کاربردی هستند که چرم دوزان برای سوراخ کردن یا علامتگذاری بر روی چرم خود از آن‌ها استفاده می‌کنند.

  همچنین سمبه‌ها علاوه بر چرم در صنعت تراشکاری و آهنگری نیز کاربرد زیادی دارند. سمبه‌ها بنا به کاربردی که دارند در اندازه های متفاوتی ساخته می‌شوند. همچنین سنبه‌ها به شکل‌های متفاوت هندسی نیز در بازار موجود هستند که بیشتر برای زیبایی و تزئین محصول استفاده می‌شوند.

  نحوه استفاده از سمبه چرم

  برای استفاده نیاز است که سمبه مورد نظر خود را انتخاب کرده آن را بر روی محصول قرار دهید و با چکش بر روی سمبه ضربه وارد کنید تا محصول مورد نظر شما علامتگذاری شده یا سوراخ شود.

  سمبه‌ها معمولا داری سرهای تکی هستند اما سمبه‌هایی نیز وجود دارند که سرهای چندتایی داشته و کار شما را برای سوراخ کردن چرم راحت‌تر می‌کنند، زیرا کار شما را سریع‌تر انجام می‌دهند همچنین خطای اندازه گیری را تا حدود زیادی کاهش می‌دهند.

  خرید آنلاین سنبه چرم

  چند سالی است که خریدهای آنلاین بسیار رایج شده است اما این روش خرید به این خاطر که نمی‌توان محصول مورد نظر را مستقیما دید و لمس کرد معایبی هم دارد، از این رو خرید از فروشگاه‌های معتبر تا حدود زیادی خیال خریداران را راحت خواهد کرد.

  فروشگاه آنلاین دُرتابان به عنوان یک مرجع در زمینه تولید و واردات یراق و ابزارهای چرم دوزی ارائه دهنده محصولات با کیفیت است.

  در این صفحه نیز شما می‌توانید سمبه سایز مورد نظر خود را به صورت تک یا به صورت یکجا پک سمبه چرم دوزی را سفارش داده و خریداری کنید.