جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  چرم دستبند

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس

  بند چرم دستبند

  دستبندهایی که امروزه در بین مردان و زنان بسیار رایج است از سه قسمت پلاک، قفل و بند دستبند تشکیل شده است که قطعا بند این دستبندها بیشترین تاثیر را در زیبایی آن­‌ها دارد.

  بند دستبندها از جنس‌­های متنوعی ساخته می­‌شود که یکی از پرکاربردترین آن­‌ها استفاده از چرم (طبیعی و مصنوعی) است.

  چرم دستبند طبیعی نوعی چرم است که از پوست حیوانات(گاو و گوسفند) تهیه می­‌شود و معمولا دارای بویی خوشایند است، در مقابل حرارت مقاومت دارد و از انعطاف بالایی برخوردار است. همچنین وزن چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی بیشتر بوده و از کیفیت، دوام و زیبایی بیشتری برخوردار است به همین دلیل از قیمت بالاتری نیز در مقابل بند چرمی مصنوعی برخوردار است.

  چرم دستبند مصنوعی اما نوعی چرم است که از مواد پلیمری(پلاستیکی) ساخته می­‌شود. این نوع چرم با وجود اینکه از نظر کیفیت، دوام، زیبایی در حدو اندازه‌­های چرم طبیعی نیست اما به دلیل قیمت پایین­‌تر و مسائل اخلاقی در مورد شکار حیوانات در ساخت محصولات متنوع کاربرد بیشتری نسبت به چرم طبیعی دارد. البته باید گفت که برخی چرم­‌های مصنوعی نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند که می­‌توانند با چرم­‌های طبیعی رقابت کنند.

  قیمت بند چرمی

  خرید محصولات چرم نیاز به دانش و اطلاعات دارد به همین دلیل خرید از مراکز معتبر ضروری است. در صورتی که نیاز به خرید چرم دستبند دارید ما در فروشگاه آنلاین دُرتابان با نام تجاری NDT (NDT GROUP) ارائه دهنده انواع بند چرمی دستبند هستیم.

  همچنین در صورتی که نیاز به تهیه دستبند چرم دارید می­‌توانید به صفحه محصولات دستبند ما مراجعه کنید.