جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  سرزیپ

  سرزیپ‌ها

  سرزیپ­‌ها یا به اصطلاح عامیانه­‌تر ماشین زیپ از جمله پُرکاربردترین یراق آلاتی هستند که وظیفه آن­‌ها اتصال دو سمت دندانه­‌های زیپ­ است، علاوه بر این سرزیپ­‌ها کاربرد تزئینی نیز دارند.

  سرزیپ­‌ها در 3 نوع سرزیپ استخوانی، سرزیپ پلاستیکی و سرزیپ فلزی(برنجی) و در شماره­‌های مختلفی مانند سرزیپ 3، سرزیپ 5 و .... تولید می­‌شوند .

  جنس تولیدی سرزیپ­‌ها عموما از آهن، برنج، سرب(زاماک) و پلاستیک است که بنا بر کاربردهایشان در تولید محصولات متفاوتی از آن­‌ها استفاده می­‌شود .

  از مهم‌­ترین محصولاتی که از سرزیپ­‌ها در ساخت آ‌ن­‌ها استفاده می­‌شود می­‌توان به کیف، کفش و پوشاک اشاره کرد، البته میزان استفاده از سرزیپ کیف نسبت به موارد دیگر بیشتر است.

  از معروف­‌ترین برندهایی که در حوزه تولید زیپ و سرزیپ فعالیت دارند می­‌توان YKK ژاپن را نام برد که طرفداران زیادی دارد و معمولا در تولید کت و شلوارهای مردانه از محصولات این برند استفاده می­‌شود.

  خرید سرزیپ کیف

  خریداران دقت داشته باشند سرزیپ­‌هایی که تهیه می­‌کنند باید از نظر شماره و نوع دنده با زیپ مورد نظرشان مطابقت داشته باشد. همچنین از نظر جنس و رنگ آمیزی نیز دارای کیفیت مناسبی باشند.

  فروشگاه اینترنتی دُرتابان با نام تجاری NDT (NDT Group)  یک مرجع در تولید و واردات یراق کیف، کفش، پوشاک و دستبند ارائه دهنده انواع سرزیپ­‌های با کیفیت در اندازه های 3 و 5 است که می­‌توانید محصول مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید.