جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  سگک دستبند

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس

  سگک نگین دار

  0٫400 (CNY)

  سگک دو لب

  0٫400 (CNY)

  سگک آویزدار

  0٫500 (CNY)

  سگک دو لب

  0٫400 (CNY)

  سگک یک طرفه مستطیل

  0٫400 (CNY)

  سگک ساعتی جلوگرد

  0٫400 (CNY)

  سگک بیضی دور پهن

  0٫400 (CNY)

  سگک 8 میل خارجی

  0٫400 (CNY)

  سگک گرد

  0٫400 (CNY)

  سگک چاکدار

  0٫400 (CNY)

  سگک یک طرفه

  1٫100 (CNY)

  سگک بیضی آویزدار

  0٫700 (CNY)

  سگک

  0٫400 (CNY)

  سگک دستبندی

  با شنیدن کلمه سگک شاید اولین چیزی که به ذهن عموم مردم برسد سگک کمربند باشد. اما متخصصین و فعالین حوزه یراق آلات یا افرادی که با این صنف در تعامل هستند می‌دانند که از سگک‌ها در تولید محصولات متنوعی استفاده می شود که یکی از آن‌ها دستبندها هستند.

  از سگک دستبند برای تولید مدل‌های متنوع و زیبای دستبندهای زنانه و مردانه استفاده می‌شود. از جمله دستبندهای طلا، چرمی، مهره‌ای، بافتنی و.... که شاید پرکاربردترین آن‌ها را دستبندهای چرم دانست از این رو استفاده از سگک دستبند چرم نیز توسط تولیدکنندگان بسیار زیاد است.

  سگک‌ دستبند در کنار قفل‌ها یراق آلات دستبندی هستند که در تامین امنیت دستبند نقش اساسی را دارند به همین خاطر جنس سگک دستبندی‌ها را معمولا از سرب زاماک تولید می‌کنند تا در برابر کشیدگی، ضرب خوردگی و آب مقاوم باشند اما از جنس های دیگری نیز در تولید سگک دستبند استفاده می‌شود مانند پلاستیک و برنج.

  در کنار حفظ امنیت، از سگک دستبند برای زیبایی محصول تولید شده نیز استفاده می‌شود. همچنین از سگک‌ها می‌توان برای کوتاه یا بلند کردن اندازه دستبند استفاده کرد در صورتی که قفل‌های دستبندی دارای چنین مزیتی نیستند.

  همانطور که اشاره شد سگک‌های دستبند را در مدل‌های متنوعی تولید می‌کنند اما شاید پرکاربردترین آن‌ها را بتوان سگک‌های دستبندی ساده(معمولی) و سگک چخماق دار پاراکورد دانست.

  سفارش سگک دستبند

  با توجه به فراگیر شدن اینترنت و رونق بسیار زیاد فروشگاه‌های اینترنتی قطعا پیدا کردن فروشگاهی معتبر برای تهیه سگک دستبند کاری دشوار است.

  واحد تولیدی، تجاری یراق آلات دُرتابان با بیش از 3 دهه فعالیت ارائه دهنده انواع یراق کیف، کفش، پوشاک، دستبند و.... است که شما می‌توانید انواع مدل‌های سگک دستبند چرمی و.... را از سایت این شرکت با چند کلیک ساده خریداری و در مقابل دَرب منزلتان تحویل بگیرید.