جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  قوانین خرید

  در شبکه‌های اجتماعی با شماره تماس ۰۹۲۲۰۹۴۶۷۲۹ درخدمت مشتریان گرامی هستیم.

  راه‌های ارتباطی را در بخش تماس با ما می‌توانید مشاهده کنید.

  ۱- مشتریان و کاربران گرامی دقت داشته باشند برای ارتباط در پیامرسان‌های تلگرام، اینستاگرام، واتساپ، ایتا، سروش، بله می‌توانید از طریق شماره ۰۹۲۲۰۹۴۶۷۲۹ با کارشناسان مجموعه ما ارتباط برقرار کنید.

  ۲- مراحل ارسال کالا پس از واریز وجه به حساب شرکت آغاز می‌شود. در صورتی که نیاز به ثبت و ارسال سریع سفارش خود دارید، می‌توانید پس از هماهنگی با کارشناسان فروش، از روش مستقیم کارت به کارت استفاده کنید.

  ۳- درصورت انتخاب روش واریز به صورت کارت به کارت، حتما تصویر رسید را در پیام رسان‌های ذکر شده برای ما ارسال کنید.

  ۴- تنها شماره کارت شرکت برای واریز وجه، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۳۲۳۸۵۸۰۵۸ به نام داود کوهینی تفرشی است.

  ۵- در صورت انتخاب روش ارسال با پیک، لوکیشن خود را در پیام رسان‌های ذکر شده برای ما ارسال کنید.

  ۶- هزینه‌ی ارسال با پیک، چاپار، تیپاکس، باربری و... بر عهده‌ی مشتریان گرامی است. اما ارسال برای سفارشات بالای ۲ میلیون تومان به صورت رایگان توسط مجموعه و فقط با شرکت پست امکان‌پذیر است.

  ۷- سفارشات نهایتا تا دو روز پس از ثبت نهایی ارسال می‌گردد.

  ۸- زمان ارسال سفارشات بین ۲ تا ۵ روز کاری است.

  ۹- تعویض سفارش فقط در صورت مغایرت کالاهای سفارش داده شده با کالاهای ارسالی امکان‌پذیر است.

  ۱۰- سفارش‌های ثبت شده پس از تایید و واریز وجه قابل لغو نمی‌باشد. لطفا هنگام خرید در انتخاب مدل، رنگ، سایز و دیگر مشخصات کالا دقت فرمایید.

  ۱۲- تمامی سفارشات دارای بیمه‌ی ارسال توسط شرکت ارسال کننده است. بنابراین هنگام دریافت کالا و قبل از امضا کردن حتما محصول خود را چک کنید و درصورت شکستن و یا حادثه برای کالا و یا اگر جعبه از حالت اولیه خارج شده بود ، به مامور ارسال گزارش دهید و از پذیرفتن کالا خودداری کنید.

  ۱۱- ارسال رایگان سفارشات بالای ۳ میلیون تومان و وزن کمتر از ۱۰ کیلو فقط با شرکت پست رایگان است. هزینه ارسال اجناس بالای ۱۰ کیلو و مبلغ بالای ۳ میلیون تومان تا باربری بر عهده شرکت دُرتابان است.

  ۱۳- به دلیل عدم ثبات نرخ ارز در کشور، درصورتی که قیمت و موجودی کالاهای سفارش داده شده تغییر کرده باشد و در سایت اعمال نشده باشد، کارشناسان مجموعه‌ی دُرتابان برای دریافت وجه مابه التفاوت با مشتری هماهنگ خواهند شد.

  ۱۴- پس از ثبت سفارش امکان تغییر مشخصات (آدرس، نام و نام خانوادگی، شماره تماس و...) در سایت وجود ندارد و تنها از طریق تماس با ما امکان تغییر وجود دارد.

  ۱۵- لطفا قبل از نهایی کردن و پرداخت سفارش، محصولات انتخاب شده و مبلغ را چک فرمایید.

  ۱۶- پس از ثبت سفارش، امکان تغییر در سفارشات وجود ندارد.

  ۱۷- فاکتور سفارش در بسته بندی کالا قرار می‌گیرد.

  ۱۸- درصورتی که کالایی با تایید مجموعه مرجوع و پس گرفته شود، ۳% به عنوان مالیات تراکنش و ۲% به عنوان هزینه بسته بندی(فقط در صورت ارسال با روشی غیر از پست) از مبلغ برگشتی به مشتری کسر خواهد شد.

  ۱۹- ارسال با تیپاکس فقط برای سفارش های بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان امکان‌پذیر است.