جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  دستگاه پرس دکمه

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس

   دستگاه پرس دکمه

  امروزه استفاده از انواع مختلف دکمه‌های پرچی، منگنه‌ها، زیرو رو پرچ‌ها، مرواریدها و ... در جهت تولید محصولات متنوع باعث شده است تهیه و استفاده از یک دستگاه پرس و پرچ دکمه برای هر کارگاه و تولید کننده‌ای یک ابزار ضروری باشد.

  دستگاه پرس دکمه که با نام دستگاه پانچ دکمه نیز بین بازاریان این حوزه شناخته می‌شود ابزاری است بسیار کاربردی و فراتر از آنچه که فکر می‌کنید. از دستگاه پانچ در تولیدی‌های کیف و کفش، انواع پوشاک و محصولات چرم استفاده بسیار زیادی می‌شود.

  اگر همین الان نیز به لباس‌هایی که به تن کرده‌اید دقت کنید یا به دستبندی که به دست دارید توجه کنید قطعا موارد استفاده از این دستگاه را خواهید دید.

  نحوه استفاده از دستگاه پرس دکمه

  برای استفاده از دستگاه پرس نیاز به استفاده از قالب‌ پرس دکمه دارید. قالب‌ها برای محصولات مختلف دارای سایز و اندازه‌های متنوع هستند.

  برای استفاده از دستگاه پرس نیاز است که دو طرف قالب‌ها را به دستگاه پرس متصل کرده دکمه یا محصول مورد نظر خود را مابین دو قسمت قالب قرار داده و اهرم دستگاه پرس را به سمت پایین فشار دهید تا از این طریق پرس مورد نظر انجام شود.

  موارد استفاده از دستگاه پانچ دکمه

  همانطور که اشاره کردیم از دستگاه پرس دکمه برای پرچ محصولات مختلف استفاده می‌شود. به عنوان مثال برای زیبایی بیشتر در لباس‌ها از مروارید استفاده می‌شود. در گذشته برای اتصال مرواریدها به لباس از دوخت استفاده می‌شد اما امروزه از پرچ استفاده می‌شود، به همین خاطر به این دستگاه، دستگاه پانچ مروارید هم گفته می‌شود.

  برای پرچ منگنه‌های موجود بر روی کمربند از این دستگاه استفاده می‌شود.

  یا برای اتصال قسمت‌های مختلف پوشاک و محصولات چرم نیز دستگاه پرچ مورد نیاز است.

  این موارد و هزاران مورد استفاده دیگر از دستگاه پرس دکمه لزوم استفاده و تهیه این ابزار را برای هر کارگاه و تولیدی نشان می‌دهد.

  خرید دستگاه پرس دکمه

  قطعا خرید دستگاه پانچ دکمه و مروارید نیز مانند هر محصول دیگری نیاز به دقت و توجه‌ای ویژه دارد. از این‌رو در هنگام خرید خود به جنس و قیمت دستگاه مورد نظر دقت کنید تا در خرید خود بهترین محصول را تهیه کنید. در این راه قطعا خرید از یک فروشگاه معتبر می‌تواند خیال شمارا تا حدود زیادی راحت کند. فروشگاه آنلاین دُرتابان به عنوان یک مرجع در زمینه تولید و واردات یراق آلات ارائه دهنده ابزارهای خرازی، چرم دوزی با بهترین کیفیت است. در این صفحه از این فروشگاه نیز می‌توانید دستگاه پرس دکمه مدل top را با قیمت و کیفیتی مناسب تهیه کنید.