جستجو
برای خرید عمده با ما تماس بگیرید 02155583108

اگر با روش درگاه پرداخت ملت موفق به ثبت سفارش نشدید ، با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

همه دسته بندی ها
  منو بسته

  سگک ریلی

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس

  سگک کمربند ریلی

  یکی از ملزومات اصلی و اکسسوری‌ها در پوشش افراد و ظاهر افراد کمربندها هستند. کمربند از دو قسمت تسمه و سگک ساخته می‌شوند. البته به طور حتم زیبایی و کارایی کمربند بسته به سگک آن است.

  سگک‌ها به دو دسته سگک زنانه و سگک مردانه تقسیم می‌شوند که خود انواع مختلفی دارند.

  سگک زبانه‌دار، سگک دو حلقه، سگک دستگیره خودکار، سگک کمربند ساده، سگک کمربند ریلی و ....که هر کدام شکل و نحوه استفاده خاصی دارند.

  سگک کمربند ریلی جز پر استفاده‌ترین سگک‌های کمربند است. برای استفاده از سگک کمربند ریلی کافی است که تسمه کمربند را وارد آن کرده و تا جایی که مد نظر است بکشید تا زبانه سگک در قسمت‌های دنده‌ای شکل کمربند قرار گرفته و چفت شود.

  برای خروج یا کوتاه و بلند کردن کمربند نیز آن نیز باید اهرم سگک را نگه داشته و تسمه را خارج و یا به سمت داخل سگک هدایت کنید.

  خرید سگک کمربند ریلی

  از سگک کمربند ریلی برای ساخت انواع کمربندهای چرمی و غیر چرمی استفاده می‌شود اما با توجه افزایش علاقه افراد جامعه به محصولات چرم طبیعی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تولید کنندگان استفاده از سگک ریلی است.

  در این صفحه از فروشگاه آنلاین دُرتابان شما می‌توانید مدل‌های متنوع سگک‌های ریلی با جنس سرب زاماک را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزلتان تحویل بگیرید.

  همچنین در صورت نیاز به سایر سگک‌ها می‌توانید به صفحه محصول خرید سگک کمربند مراجعه کنید.

   

  خرید سگک کمربند