جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  بازگشت به همه

  عمده فروشی خرج کار تهران + آدرس

  عمده فروشی خرج کار تهران + آدرس

  یکی از مهمترین ملزوماتی که در حوزه ساخت انواع پوشاک و بدلیجات کاربرد دارد دارد خرجکارها هستند که به انواع مختلفی تقسیم می شوند. اما این خرجکارهای پرکاربرد و زیبا را از کجا می‌توان تهیه کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا مرکز فروش خرجکار در تهران یا همان مرکز فروش خرجکار عمده  تهران را به شما معرفی کنیم.

  خرید عمده خرج کار

  خرجکار چیست؟

  قبل از معرفی مرکز فروش خرجکار عمده در تهران می خواهیم با خرجکار و انواع آن آشنا شویم.

  خرجکار در واقع هر نوع افکت و تزئینات که در ساخت یک لباس و زیورآلات به کار گرفته می‌شود، از جمله زیپ، دکمه، پلاک یا آویزهای زیورآلات و بدلیجات و ......

  انواع خرجکار

  خرجکارها را با توجه به نوع کاربرد آنها می‌توان به شکلهای مختلفی تقسیم بندی کرد که ما در حالت کلی آنها را به دو دسته خرجکار لباس و خرجکار زیورآلات دسته بندی می‌کنیم.

  خرجکار لباس

  خرجکار لباس

  این نوع از خرجکارها به دو نوع ضروری در تولید محصول و تزئینی تقسیم می‌شوند. خرجکارهایی همچون انواع زیپ، دکمه‌ها ، نوارها و .... در ساخت تولید لباس و پوشاک کاربرد دارند.

  خرجکار زیورآلات

  خرجکارها در ساخت و تولید انواع اکسسوری ها و زیورآلات کاربرد فراوانی دارند از جمله آنها می‌توان به انواع زنجیرها، قفل‌ها، پلاک‌ها، آویزها و .... اشاره کرد.

   

  ویژگی‌های خرجکار خوب

  مانند هر محصول دیگری در هنگام خرید خرجکارها باید دقت داشته باشید زیرا خرجکارها علاوه بر بحث تکمیل و ساخت محصول در جلوه و زیبایی محصوول تاثیر فراوانی دارند که به بحث فروش هم کمک بسیار زیادی می‌کند.

  به عنوان مثال در ساخت یک دستبند مهمترین قسمت پلاک یا آویز آن است اگر این محصول جذاب و مورد پسند مشتریان باشد قطعا سود خوبی برای تولیدکننده خواهد داشت.

  همچنین در خرید خرجکار حتما به رنگ آن که با محصولتان ست باشد توجه داشته باشید و در آخر به جنس آن دقت و وسواس زیادی به خرج دهید.

  مرکز فروش خرجکار در تهران (بازار بزرگ)

  یکی از بزرگترین چالش‌ها و سوالات برای تولیدکنندگانی که در حوزه عرضه انواع پوشاک و زیورآلات فعالیت می‌کنند خرید مواد اولیه و خام برای استفاده و ساخت محصولات است.

  همانطور که اشاره کردیم خرجکارها به دو نوع اصلی تقسیم می‌شوند که بازار آنها نیز متفاوت است.

  مرکز فروش خرج کار لباس

  برای خرید خرجکار لباس و در مجموع لوازم خیاطی باید به بازار مشیرالخلوت مراجعه کنید. البته دقت داشته باشید که برخی خرجکارها همچون دکمه ها و زیپ ها را می توانید از بازار پاچنار نیز تهیه کنید.

  خرید خرجکار لباس

  فروش عمده خرج کار زیورآلات در تهران

  برای خرید خرجکار زیورآلات باید از خیابان پانزده خرداد حرکت کرده و به سمت بازار پاچنار حرکت کنید. این بازار راسته یراق فروشان است که شما خریداران گرامی می‌توانند هزاران خرجکار و یراق زیبا را برای تولید محصولات خود تهیه کنید.

  از جمله خرجکارهایی که در این محدوده می‌توانید تهیه کنید باید به انواع پلاک یا آویزهای دستبند و گردنبند، انواع قفل‌ها، گل پایه دار، زیپ، و.... اشاره کرد.

  عمده فروشی خرج کار تهران

  در قسمت قبل مرکز فروش خرجکار در تهران را معرفی کردیم و گفتیم در این مراکز می‌توانید انواع خرجکار پوشاک، زیورآلات و ... را خریداری کنید. علاوه بر این مراکز خریداران گرامی که به دنبال عمده فروشی خرجکار هستند می‌توانند از سایت‌های اینترنتی خریدهای خود را انجام دهند. 

  خرید از وبسایت‌های اینترنتی علاوه بر راحتی بیشتر موجب صرفه جویی در وقت و زمان شما خواهد شد. 

  فروشگاه آنلاین درتابان به عنوان مرجع اصلی و بزرگترین تولیدکننده و واردکننده خرجکار زیورآلات، دستبند، پوشاک سال‎‌هاست علاوه بر فروش حضوری اقدام به راه اندازی سایت تخصصی خود کرده است.

  برای خرید صدها مدل متنوع خرجکار دستبند، گردنبند و فروشگاه درتابان مراجعه کنید.

  جمع بندی

  در این مقاله بر آن بودیم که تعریفی جامع از خرجکار و انواع آن ارائه دهیم و همچنین به این سوال پاسخ دادیم که مرکز فروش خرجکار عمده در تهران کجاست؟

  بازار مشیرالخلوت و بازار پاچنار دو مرکز عمده فروشی خرج کار تهران هستند. اگه قصد خرید انواع خرجکار دارید می‌توانید به صفحه محصولات فروشگاه درتابان مراجعه کنید.

   

  نظرات
  نظر دهید بستن