جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  یراق کمربند

  سگک کمربند

  کمربندها جزء جدایی ناپذیر استایل شخصی افراد هستند که در طرح و مدل­‌های متنوعی ساخته می­‌شوند و می­‌توان آن­‌ها را به دو دسته رسمی و غیر رسمی تقسیم کرد.

  کمربندها به حدی در ظاهر افراد مهم هستند که گفته می‌­شود شخصیت یک فرد را می­‌توان از طریق کمربند وی تشخیص داد. اما در مورد خود کمربند نیز با قاطعیت می­‌توان گفت که مهم­ترین قسمت آن سگک­‌ها هستند.

  سگک کمربند وظیفه اتصال دو بخش جدای کمربند را بر عهده دارد و قدمت استفاده از آن خیلی بیشتر از قطعاتی همچون زیپ­‌ها است.

  سگک کمربند و دنیای مُد و پوشاک

  امروزه کمربند و سگک آن در دنیای مُد تاثیر بسزایی دارد به طوری که سگکی که استفاده می­‌کنید به اندازه لباس و کفش در استایل ظاهری شما تاثیر گذار است و توصیه­‌های بسیاری در مورد نحوه استفاده از آن­‌ها در پوشش افراد از جانب صاحبین صنعت مُد شده است. به عنوان مثال توصیه می­‌شود که سگک­‌های بزرگ را در لباس­‌های رسمی استفاده نکنید.

  سگک‌ها را در مدل­‌های متنوع تولید می­‌کنند مانند ساده، چرخشی و ریلی، پلاکی، چپ و راستی و غیره.

  به طور کلی می­‌توان گفت که جنس 70 درصد سگک­‌های موجود در بازار از سرب(زاماک) است، علاوه بر این از جنس استیل، برنج، نقره و طلا نیز در ساخت کمربندها استفاده می­‌شود.

  راهنمای خرید سگک کمربند

  از طرف تولیدکنندگان، به دلیل استفاده بیشتر مردان از کمربند معمولا میزان خرید سگک کمربند مردانه بیشتر از خرید سگک کمربند زنانه است.

  سگک از جمله یراق­‌هایی است که مانند برخی یراق‌های کیف و کفش خواهان زیادی داشته و تولید کنندگان سعی در تهیه بهترین سگک­‌ها با مناسب­‌ترین قیمت را دارند.

  فروشگاه اینترنتی دُرتابان با نام تجاری NDT (NDT Group) ارائه دهنده مدل­‌های متنوع سگک کمربند است که می‌­توانید محصول مورد نظر خود را با چند کلیک ساده تهیه کنید.